COVID-19 BİLGİLENDİRMESİ


Ülkemize, mesleğimize ve siz değerli misafirlerimize karşı duyduğumuz sorumlulukla; Covid-19 sürecinin başından itibaren otelimizde tüm tedbirleri alıyor, dezenfeksiyon süreçlerini en üst seviyede uyguluyoruz. Bu doğrultuda tüm çalışma arkadaşlarımızın ve önümüzdeki dönemde ağırlayacağımız siz değerli misafirlerimizin sağlığı ve güvenliği için çalışıyoruz.

Covid-19 ile ilgili ülkemizde ve dünyada yaşanan tüm gelişmeleri titizlikle takip ediyor, Cape Bodrum olarak; kusursuz hijyen ve misafir güvenliği anlayışımız doğrultusunda, otelimizdeki sağlıklı ortamı sürdürmek için gereken her şeyi yaptığımızı bilmenizi istiyoruz. Ayrıca bu süreçte çalışanlarımızın da sağlığını ve moralini düşünüyor , evden çalışma imkanı sağlayarak , ücretsiz izin veya işten çıkarma yapmayarak onlara sahip çıkıyoruz.

Bu iklimde, seyahatin ilk düşünceniz olmadığını bilmekle beraber, gelecekteki seyahat ve tatil planlarınız için her zaman olduğu gibi; Cape Bodrum’a güvendiğiniz için şimdiden çok teşekkür ediyoruz ve bu kapsamda, aldığımız tedbirlere dair detayları sizinle paylaşmak istiyoruz.

Önceliğimiz: Siz, Misafirlerimiz
Siz değerli misafirlerimize, üst düzey hijyen standartlarında, sağlıklı ve güvenli bir konaklama imkanı sağlamak için Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nün öneri ve uyarıları doğrultusunda gerekli tüm önlemleri aldık ve almaya devam ediyoruz.

KONAKLAMA ÖNCESİ
Geçirdiğimiz bu belirsiz dönemde; seyahat planlarınızın da etkilenebileceğini biliyor, rezervasyon politikamızı da bu pandemi döneminin gelişen doğasına göre yeniden düzenliyoruz. Siz değerli misafirlerimize bu zorlu zamanlarda daha fazla esneklik sağlayabilmek için 30 Haziran 2020 tarihine kadar konaklayacağınız tüm rezervasyonlarda ücretsiz değişiklik ve iptal hakkı tanıyoruz.

KONAKLAMA SIRASINDA
Cape Bodrum olarak; her zaman eksiksiz ve kusursuz bir biçimde uygulamaya özen gösterdiğimiz temizlik ve hijyen anlayışımızı; daha da üst seviyeye taşıyor, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı’nın tüm uyarı ve önerilerini dikkate alarak, sağlıkla konaklayacağınız, güvenli bir ortam yaratmak için çalışıyoruz. Otelimizin tüm odalarında, yeme/içme alanlarında, mutfağında ve diğer ortak alanlarında, temizlik ve hijyen şartlarını, tüm detaylarıyla ele alıyor, özel temizleme prosedürleri uygulayarak, her türlü riski kapsayacak şekilde önlemlerimizi arttırıyoruz.

Üstelik Covid-19 önlemlerinin yanı sıra; bu yıl otelimizi tüm detaylarıyla, tamamen yeniledik. Sizleri, ilk misafirlerimiz olmanın ayrıcalığıyla, sağlık ve güvenle konaklayabileceğiniz benzersiz bir deneyime davet ediyoruz.

Cape Bodrum olarak; gelecek güzel günlerde, sizlerle buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Çok yakında görüşmek üzere…

 

 

Mattress Cleaning System