Gastronomi


Cape Bodrum Beach Resort; yerel, yöresel ve organik lezzetlerin sunulduğu açık büfe kahvaltı salonu, Ege ve Akdeniz mutfağından esintiler taşıyan Anda Restoranı, farklı noktalarda yer alan imza niteliği taşıyan, içecekleri ile öne çıkan üç farklı ve özel konsepte sahip barları, tatlı ve keyifli sohbetlerin buluşma noktası olan Cantina Artisan Cafe & Patisserie’si ile gurme ve yeni lezzetler keşfetmeyi arzulayan konuklarımız için vazgeçilmez birer lezzet ve ziyafet durakları olarak sizlerle buluşuyor.

Lobby Bar Lounge

Otelimizin giriş katında yer alan ve 24 saat hizmet veren Lobby Bar Lounge’da, gün boyunca kısa ve keyifli molalar verebilir, masmavi Ege Denizi manzarası eşliğinde gün batımını izleyip, açık ve kapalı terasında eşsiz lezzetlerin ve ferahlatıcı içeceklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Breakfast Lounge

Sonsuzluk havuzuyla aynı katta yer alan, muhteşem Gündoğan Koyu manzarasına panaromik bir bakış sağlayan kahvaltı restoranımızın, açık veya kapalı terasında yerel ve organik lezzetlerin tadına varabilir; geleneksel türk kahvaltısı veya uluslarası seçeneklerle güne daha enerjik başlarken, Bodrum beyazından esinlenen ferah ve geniş restoranımızda kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz.

Infınıty Pool Bar

Sonsuzluk havuzunun deniz ve ufuk ile buluştuğu eşsiz manzarada, size özel hazırlanan içeceklerin ve atıştırmalıkların tadını çıkarın…

Yerel ve doğal ürünler kullanılarak, özenle hazırlanmış tatlı atıştırmalıklar ve benzersiz yeni nesil kahve seçeneklerimiz göz alıcı bir manzara eşliğinde sizlere sunuluyor.

08:00 – 24:00 arasında hizmet sunmaktadır.

BEACH & LOUNGE

Plaj

Konforlu güneşlenme ve dinlenme alanları, bistro, bar ve iki iskelesiyle, deniz ve güneşin tadını çıkaracağınız eşsiz bir ortam sunuyor.
Müziğin ritmini yavaşça hissederken, miksolojistlerimiz tarafından özenle hazırlanmış içecekler ve lezzetli atıştırmalıklar eşliğinde, bohem atmosferi ile Gündoğan Koyu’nun en keyifli noktalarından birisi sayılıyor.

09:30 – 00:00 arasında hizmet sunmaktadır.

ANDA RESTAURANT

ITSUMI JAPANESE CUISINE