BluWell SPA


HEM BEDENİNİZİ HEM RUHUNUZU DİNLENDİRİN

Cape Bodrum Beach Resort; son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış açık ve kapalı aktivite alanlarında, profesyonel eğitmenler eşliğinde hazırlanan programları ve doğadan ilham alınarak tasarlanmış SPA’sındaki yenileyici ve arındırıcı terapileri, kapalı havuz, sauna, buhar odası, hamam hizmetleri ile sağlıklı yaşam kavramını alışılmışın ötesine taşıyor.

Cape SPORTS CLUB. Tatilde, spordan uzak kalmayın.

CAPE SPORTS CLUB’ta, iç ve dış mekan fitness ve pilates alanlarımızda çeşitli aktiviteler sizi bekliyor. Yoga dersleri, Cross Functional ve Cycling egzersizleriyle sınırlarınızı zorlarken, Pilates ile vücudunuza güç ve esneklik katın. Kişisel antrenörlerimizle size özel hazırlanmış bir planla çalışabilir veya yenilenmiş ve canlı hissedeceğiniz grup derslerine katılabilirsiniz.

SPA ile yenilenin

Bluwell Spa’da unutulmaz bir deneyiminin keyfini çıkarmaya hazır olun. Yüzünüz ve vücudunuza özel, cildinizi arındıran ve gençleştiren özel derin doku ve aroma terapiler ile canlanırken, BluWell imzalı masajlar ile tercihinize göre özel terapi odaları, çift terapi odası veya Beach Spa’da zihinsel ve bedensel bir yenilenmenin tadına varın. Ardından sauna, tuz & buhar odası ve geleneksel Türk hamamı ile kendinizi yeni doğmuş gibi hissedin…

Rezervasyon: 0252 387 06 00